Apie

Mūsų studija

Mana mankšta – tai jauki ir šviesi treniruočių studija, kurioje laukiamas kiekvienas norintis sustiprėti fiziškai ir praturtėti dvasiškai.
Studijoje suteiksime Jums erdvę atsikvėpti nuo kasdienių darbų, atsiriboti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti. Po užsiėmimų pajusite daugiau gyvybingumo, pagerės koncentracija ir emocinė pusiausvyra. Užsukę į mūsų studiją pasikrausite teigiamos energijos, sutiksite naujų draugų ir pasimėgausite šilta arbata bendraminčių kompanijoje – laukiame Jūsų!

Studija Mana Mankšta tai

Atviri – visiems!

Mana manšta – tai jauki, harmoninga treniruočių studija visai šeimai: vaikams ir paaugliams, suaugusiems bei vyresnio amžiaus žmonėms. Nesvarbu koks Jūsų fizinis pasirengimas, mes padėsime Jums rasti kelią į gerą savijautą bei geras emocijas!

Sveikata – ne vien mankšta

Norime, kad jaustumėtės visapusiškai sveiki, tad Mana Mankšta studijoje drauge mokysimės mitybos, psichologijos bei atsipalaidavimo subtilybių.

Asmeninis dėmesys

Mes vertiname kiekvieno studijos nario individualumą, tad visiems skiriame asmeninį dėmesį, siekdami išsiaiškinti kokio pobūdžio treniruotė Jums tinka.

Bendruomenė

Mūsų studijos nariai lyg maža bendruomenė, kurios svarbiausias elementas yra žmonės, turintys tą patį interesą, žmonės, kuriuos sieja bendras tikslas – gera savijauta, gerai praleistas laikas ir geros emocijos.

Draugiška kaina

Mes tikime, kad sportas nėra privilegija ir turi būti prieinamas visiems. Taikome nuolaidas, rengiame specialius pasiūlymus ir norime, kad Mana Mankšta būtų prieinama visiems norintiems jaustis geriau.

Profesionalumas

Esame smalsūs, nuolat mokomės ir tobulėjame, ir visa tai tam, kad Mana Mankšta studijos nariams galėtumėme pasiūlyti tai, kas geriausia.

Mūsų klientų įvertinimas

Aplinka 100%
Kokybė 100%
Švara 100%
Pagalba 100%
Rezultatas 100%