Registracija

Registracija į treniruotes

Studijos taisyklesPrieš registruojantis prašome susipažinti su studijos vidaus taisyklėmis.

Išankstinė registracija privaloma kiekvienai treniruotei. Treniruotėms iki 13 val. registracija vyksta iš vakaro iki 20 val. Įsigijus abonementą galima užsiregistruoti ir ilgesniam laikotarpiui.

Už apsilankymą atsiskaitoma studijoje  grynaisiais pinigais. Jei po pirmojo apsilankymo norėsite įsigyti abonementą, už jį galėsite sumokėti vietoje grynaisiais arba banko pavedimu.
Treniruotė vyksta kai susirenka ne mažiau nei 4 asmenys, tad jei treniruotė bus atšaukiama, Jūs apie tai būsite informuoti SMS žinute.
Treniruotėms Jums prireiks sportinės aprangos ir kojinių. Sportuoti su kojinėmis yra privaloma, jei norite sportuoti basomis turite atsinešti savo asmeninį kilimėlį.
Jei turite sveikatos problemų būtinai prieš treniruotę apie tai pasikalbėkite su treneriu(-e). Tai leis treneriui (-ei) geriau Jus pažinti ir pritaikyti Jums tinkančius pratimus.

Atšaukti registraciją į treniruotes galima:

Likus 4 val. ir daugiau – prisijungus rezervavimo sistemoje arba tel. +37068491919. Atvykimą į treniruotes iki 13 val. galima atšaukti tik iš vakaro, vėliausiai iki 20:00 val.
Mažiau nei 4 val. – atšaukti nebegalima. Kilus neaiškumams ar esant ypatingai priežasčiai, rašykite info@manamanksta.lt

Neatšaukus – Jūsų apsilankymas aktyvuojamas automatiškai!